Nasze apartamenty

Apartament DIONE

Przedstawiamy kolejną ofertę z cyklu "Apartamenty Dobowe" - wynajem. "Apartament Dione" wysokiej klasy, usytuowany w malowniczej części Gdańska. Całkowicie wyposażony, niedaleko piaszczystej plaży.

Apartament LUNA

Mamy wielki zaszczyt przedstawić Państwu nasz kolejną ofertę z cyklu Apartamenty Dobowe - Wynajem. Luna Warszawa – to wykończony w nowoczesnym stylu i w pełni wyposażony apartament, który zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta. W bliskiej okolicy puby. Idealna komunikacja miejska pozwalająca w pełni cieszyć się nocnym, tętniącym życiem.

Apartament POLA

Masz już plany na wakacje? Spędź je w jednym z naszych luksusowych, nowo otwartych apartamentów zlokalizowanych w najlepszych miejscach w Trójmieście. Jako pierwszy prezentujemy apartament Pola, zlokalizowany w śródmieściu Gdyni, zapewniający komfortowy wypoczynek dla 6 osób. Apartament czeka na pierwszych gości! Wkrótce otwarcie kolejnych apartamentów: Gdynia Wzgórze Ćw. Maksymiliana, Sopot ul. Adama Mickiewicza, Gdańsk Brzeźno 200 m do morza oraz naszej perełki Sopot ul. Bohaterów Monte Cassino.

Apartament GOSIA

Apartament Gosia - Położony w centrum Gdyni jest idealnym miejscem na spędzenie kilku dni wypoczynku nad morzem. Kolejne apartamenty niebawem!

Apartament OLIVIER

Z ogromną Przyjemnością przedstawiamy kolejną ofertę z cyklu Apartamenty Dobowe - Wynajem. Olivier Gdańsk - to 4 osobowy, całkowicie wyposażony nowoczesny apartament, oddalony zaledwie o 200 m od piaszczystej plaży i mola w Brzeźnie. Dostępny od 1 maja 2017 roku do 30 września 2017. Dla pierwszych gości bony upominkowe w postaci wejściówek do aquaparku w Sopocie.

Apartament OLIWIA

Z ogromną Przyjemnością przedstawiamy kolejną ofertę z cyklu Apartamenty Dobowe - Wynajem. Oliwia Gdynia - to 4 osobowy, całkowicie wyposażony nowoczesny apartament, niedaleko piaszczystej plaży, bulwaru, polanki Redłowskiej i kortów tenisowych. Bliskość komunikacji miejskiej sprzyja amatorom trunków alkoholowych. Nie uzależnia od samochodu.

Jeśli jesteś zainteresowany krótkoterminowym wynajmem jednego z naszych apartamentów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego. Ustalimy dogodny termin oraz warunki i zasady wynajmu.

Skontaktuj się!
GDYNIA
Andrzejczyk Nieruchomości
ul. Swiętojańska 110/13
81-388 Gdynia
Tel: 58 781 94 00
WARSZAWA
Andrzejczyk Nieruchomości
Al. Jerozolimskie 87/314
02-001 Warszawa
Tel: 22 299 63 03
REDA
Andrzejczyk Nieruchomości
ul. Gdańska 31
84-240 Reda
Tel: 58 380 09 99
GRUDZIĄDZ
Andrzejczyk Nieruchomości
ul. Makowa 20
86-300 Grudziądz
Tel: +66 697 93 66
nasi Partnerzy