Oferty pracy

Andrzejczyk Nieruchomości to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Zapewniamy profesjonalną obsługę transakcji związanych z kupnem, sprzedażą, wynajmem oraz zamianą nieruchomości. Warszawa i Trójmiasto  stanowi główny obszar naszych działań. Oferujemy również fachowe doradztwo, zarówno w zakresie uzyskania dofinansowania, jak i analizy rynku nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem stanu prawnego, poziomu czynszów oraz cen transakcyjnych. Na stałe współpracujemy z licznymi podmiotami zajmującymi się obsługą rynku nieruchomości. Wykonujemy wyceny, zarówno dla osób prawnych, jak i fizycznych.

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji w branży nieruchomości sprawiają, że działamy zgodnie z najwyższymi standardami. A wszystko po to, aby nasi Klienci mogli odnaleźć swoje wymarzone cztery kąty oraz bezpiecznie powierzać nam swoje nieruchomości do sprzedaży, wynajmu oraz zamiany.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra służy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie współpracy.

Aktualnie poszukujemy

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami na terenie: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo.

Więcej
nasi Partnerzy