O firmie

Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu nieruchomości na terenie miasta Warszawa oraz województwa pomorskiego. Jesteśmy godnym zaufania biurem, które szybko oraz bezpiecznie pomoże wsprzedaży oraz kupnie mieszkania. Poprzez naszą przyjaznąwyszukiwarkę znalezienie oferty zajmie tylko kilka sekund. Wystarczywybrać miasto które nas interesuje, np. Warszawa, Gdynia, Gdańsk,rodzaj oferty oraz typ nieruchomości, np. mieszkanie, dom.Opcjonalnie można również zaznaczyć dzielnicę jaka nasinteresuje, np. Dolny Sopot, Górny Sopot, Warszawa – Bielany. Wnaszej ofercie znajdą Państwo ponad 5000 nieruchomości, któreczekają na nowych właścicieli. Dla osób wygodnych oraz niemających czasu zachęcamy do skorzystania z naszej stronyinternetowej. Natomiast jeśli chodzi o osoby potrzebujące fachowejporady zapraszamy do odwiedzenia naszych stacjonarnych punktów wRedzie, Grudziądzu, Gdyni oraz Warszawie. Świadczymy równieżusługi z zakresu uzyskania dofinansowania.

Pomagamy w wyborze mieszkania oraz w uzyskaniu kredytu

Nasza firma pomaga wybrać najlepsze mieszkanie, które spełni wszystkie wymagania Klienta. Proponujemy mieszkania w dogodnych lokalizacjach oraz w interesującym Klientów standardzie. Jeżeli szukasz atrakcyjnej nieruchomości, Warszawa lub Trójmiasto będzie dobrym wyborem. Zakup mieszkania najczęściej wiąże się z koniecznością uzyskania kredytu.

Oferujemy naszym Klientom pomoc nie tylko w wyborze mieszkania, ale również w uzyskaniu kredytu niezbędnego do zakupu mieszkania. Na rynku nie brak różnego rodzaju ofert kredytowych, jednak zdecydowanie się na konkretną propozycję banku wiąże się z dużą odpowiedzialnością i posiadaniem wiedzy na temat konkurencyjnych opcji. Ważne jest zwrócenie uwagi na warunki kredytu oraz wykaz wszystkich kosztów, jakie kredytobiorcy muszą ponieść.

Nasi doradcy służą wiedzą i doświadczeniem, które pozwolą na wybór najlepszej oferty kredytowej, uwzględniającej możliwości i preferencje Klientów. Konsultanci pracujący w Andrzejczyk Nieruchomości współpracują z najpopularniejszymi i godnymi zaufania bankami, przez co Klienci zyskują dostęp do najlepszych ofert kredytowych.

Na jakie wsparcie mogą liczyć Klienci Andrzejczyk Nieruchomości?

Nasi konsultanci doradzą, którą nieruchomość warto kupić i wyliczą wysokość rat kredytowych. Podpowiedzą, jakie banki oferują najkorzystniejsze oferty i zaproponują konkretne rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą samodzielnie konsultować oferty kredytowej z wieloma bankami.

Konsultanci Andrzejczyk Nieruchomości wskażą, jakie dokumenty należy przygotować i złożyć w banku, żeby otrzymać kredyt. Wcześniej obliczą zdolność kredytową i zaproponują dogodny okres kredytowania. Zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wątpliwości i ułatwią odpowiedź na pytanie, czy lepiej jest kupić dom, czy też mieszkanie. Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo. Każda z tych i innych lokalizacji godna jest uwagi naszych Klientów.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w wyborze mieszkania oraz w uzyskaniu korzystnego kredytu. Zadzwoń i powiedz nam, w czym możemy Ci pomóc.

Przygotowujemy projekty mieszkań

Jeżeli projekt mieszkania zamierzasz powierzyć profesjonalistom, dobrze trafiłeś. Firma Andrzejczyk Nieruchomości specjalizuje się także w kompleksowym projektowaniu wnętrz - w ramach ustalonego z Klientem budżetu oraz z dbałością o najwyższą jakość usług. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów.

Przygotowujemy projekty mieszkań w Trójmieście i jego okolicach. Zapewniamy pełne wsparcie, począwszy od stworzenia profesjonalnego i odpowiadającego wszystkim wymaganiom naszych Klientów projektu, aż po fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszych materiałów i sprzętów. Jesteśmy elastyczni i lubimy nieszablonowe rozwiązania. Masz kilka własnych pomysłów, ale nie wiesz, jak je zrealizować? Zgłoś się do nas! Chętnie zaprojektujemy Twoje wymarzone mieszkanie.

Wykańczamy mieszkania pod klucz

Planujesz pięknie wykończyć i urządzić swoje mieszkanie? Wejherowo, Gdańsk, Gdynia, a może Hel - niezależnie od tego, w jakiej miejscowości znajduje się Twoja nieruchomość zajmiemy się profesjonalnym jej wykończeniem. Zakup materiałów wykończeniowych oraz przeprowadzenie całego procesu - od zaprojektowania po realizację - nie musi oznaczać wielu uciążliwych i męczących chwil, spędzonych m.in. w sklepach budowlanych.

Możesz oddać wykończenie mieszkania w dobre ręce fachowców, którzy przypilnują całej realizacji i sprawią, że będziesz w pełni zadowolony z efektu. Wykańczamy mieszkania w terminie, realizujemy powierzony przez Klienta budżet i kierujemy się wysoką jakością usług.

nasi Partnerzy
Nasz zespół

Jacek Bednarek

Koordynator zespołu w Warszawie z 14 letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Nieruchomości to nie tylko jego praca, to przede wszystkim pasja, z radością pomaga Klientom spełniać ich marzenia.

Patrycja Marszała

Koordynator zespołu w Redzie. Obsługuje rynek w Małym Trójmieście Kaszubskim i okolicach. Cały czas wśród ludzi, cały czas „lata” i gorliwie wykonuje swoją pracę. Każdy temat uparcie doprowadza do finału. W pracy nie dzieli ciekawego od nieciekawego - to nie przedmiot rozważań i analizy - zlecenie klienta trzeba zrealizować i koniec. Z firmą „Andrzejczyk Nieruchomości” leci już ósmy rok.

Joanna Neumann

Ambitna, towarzyska i lubiąca otaczać się ludźmi. Prywatnie mama bliźniaków. Pracownik oddziału w Redzie. Zajmuje się obsługą nieruchomości tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Przygodę z pracą agenta nieruchomości zaczęła w 2014 roku. Jej motto życiowe brzmi: "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

Grażyna Kupper

Zajmuje się głównie pośrednictwem w obrocie nieruchomościami gruntowymi. Energetyczny wulkan. Lubi kontakt z ludźmi. Zawsze pod telefonem. Klienci chwalą ją za profesjonalizm i rzetelne podejście do tematu. Przygodę z nieruchomościami rozpoczęła z czystej ciekawości. W naszym zespole od kilkunastu lat.

Ewa Matyjek

Z wykształcenia ekonomista. W pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi. Lubi, kiedy dużo się dzieje. Prywatnie uwielbia książki, dobrą kuchnię oraz wszelką aktywność fizyczną: począwszy od crossfitu i siłowni, skończywszy na morsowaniu i startach w Runmageddonie. W życiu stara się kierować mottem: "Czas jest cenny, więc marnuj go mądrze. Żyj chwilą i doceń ją."

Joanna Karenkiewicz

Wieczna optymistka. Prywatnie mama dwójki dzieci. Ważnymi aspektami są dla niej rodzina i poczucie bezpieczeństwa. Bardzo otwarta na ludzi, szybko nawiązuje kontakty interpersonalne, a przy tym nadal rzetelna i konkretna. Praca w branży nieruchomości to dla niej synonim wolności, mobilności oraz towarzyszenie ludziom w przełomowych momentach ich życia – bo nowe lokum, to zawsze rewolucja! Pracę w naszym zespole rozpoczęła w 2014 roku. Wiedzę podparła kierunkowymi studiami podyplomowymi, a doświadczenie zdobywa głównie na rynku wtórnym w Gdyni.

Monika Sikorska

Koordynator zespołu w Gdyni. Na rynku nieruchomości porusza się sprawnie od 10 lat. W tym kierunku skończyła także studia. Zajmuje się głównie rynkiem wtórnym na terenie Gdyni. Twardo stąpa po ziemi. Lubi zasady i reguły. Prywatnie pasjonuje się treningiem siłowym.

Wanda Łukaszewska

Robi to co lubi. Obsługuje rozległy teren Kaszub, poznając właścicieli i poszukujących. Podpowiada kojarząc teren i nieruchomości. Pracuje z pasją, każdy jest dla niej indywidualnością i jednakowo ważny.